1. Drzwi drewniane z polskich lasów

Drzwi zewnętrzne CAL tworzone są z polskiego drewna sosnowego i dębowego. Dzięki temu możesz być pewien, że materiały, z których wykonywane są skrzydła drzwiowe CAL są naprawdę najwyższej jakości. Co ważne, produkcja drzwi CAL nie stwarza zagrożenia dla lasów - materiał na drzwi pozyskiwany jest wyłącznie z lasów zarządzanych według zasad dobrej gospodarki leśnej.

2. Skupienie na detalu

Na wysoką jakość drzwi CAL wpływa także wysoka precyzja i dokładność wykonania. Skupienie na szczegółach i pieczołowitość wykończenia pozwalają na stworzenie produktów, które nie tylko zachwycają, lecz także zapewniają bezpieczeństwo na lata.

drzwi CAL
 
drzwi zewnętrzne drewniane

3. Drzwi zewnętrzne w tradycyjnych wzorach

Drzwi marki CAL to przede wszystkim drzwi płycinowe, zaprojektowane w zgodzie z tradycyjnym, klasycznym wzornictwem. Szeroka oferta drzwi zewnętrznych zaspokoi gusta klientów poszukujących stosowanych i sprawdzonych rozwiązań. Poza gamą produktów, przeznaczonych dla tradycyjnych wnętrz, w ofercie firmy CAL znajdziesz także szereg nowoczesnych skrzydeł drzwiowych.

4. Wysoka termoizolacyjność

Drzwi drewniane zewnętrzne CAL uznawane są za najbardziej energooszczędny produkt na polskim rynku. Och termoizolacyjność sięga aż 0,58 W/m2K. Właśnie dlatego doskonale sprawdzają się w domach pasywnych. Stanowią też świetne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie budownictwo przyjazne środowisku.

 

5. Pełne bezpieczeństwo

W ofercie firmy CAL znajdują się także skrzydła drzwiowe o wysokich parametrach antywłamaniowych. Mimo tradycyjnego wzornictwa, którym wyróżniają się drzwi zewnętrzne CAL, w ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania technologiczne, w tym rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. W drzwiach CAL z powodzeniem montowane są zewnętrzne systemy wejściowe do domów inteligentnych. Najczęściej stosowane, w tym zakresie, rozwiązania to np. biometria czy połączenie z aplikacją na smartfona.


Wymiary:

  • Istnieje możliwość dopasowania wielkości drzwi do otworu w budynku: jednoskrzydłowe do otworów o szerokości 92-120 cm i wysokości 200-250 cm.
  • W przypadku drzwi z naświetlami bocznymi możliwe jest zwiększenie szerokości o 20-120 cm i wysokości o 20-60 cm.
  • Uzupełnieniem oferty są drzwi z otwieranymi dostawkami oraz dwuskrzydłowe.
drzwi drewniane zewnętrzne drzwi płycinowe drzwi CAL drzwi zewnętrzne drewniane drzwi drewniane drzwi zewnętrzne drzwi płycinowe drzwi CAL drzwi zewnętrzne drewniane drzwi drewniane drzwi zewnętrzne drzwi płycinowe drzwi CAL drzwi zewnętrzne drewniane drzwi drewniane

Zapisz

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

12/03/2018 Godziny otwarcia salonu w Wielkanoc

Informujemy, że salon Multi Design w okresie świątecznym będzie otwarty według harmonogramu:Wielki Czwartek [29.03.2018] – 8.00-20.00 Wielki Piątek [30.03.2018] – 8.00-20.00 Wielka Sobota [31.03.2018] – nieczynne Niedziela Wielkanocna [01.04.2018] –...

Czytaj więcej...
06/03/2018 Kanlux - Najpiękniejszy biurowiec w Europie powstał z udziałem Multi Design

Nagroda Grand Prix, tytuł Best Office Architecture oraz pięć gwiazdek w europejskiej edycji International Property Awards powędrował do biurowca Kanlux w Radzionkowie! Jesteśmy dumni z nagrodzonego biurowca, który powstał z naszym niewielkim...

Czytaj więcej...
21/02/2018 Rekordowa edycja 4 Design Days za nami!

Za nami 4 Design Days czyli cztery dni poświęcone architekturze i designowi. Tegoroczna edycja odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz w Spodku. Do stolicy Śląska zawitali słynni architekci, projektanci, producenci i...

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multidesign

SALON MULTIDESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl