Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty.

Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!
To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do następnego!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Multi Design to największy salon drzwi i podłóg w całej Polsce, jednak sporą uwagę przykładamy również do naszego działu dekoracji.
Obok dywanów, lamp czy tapet posiadamy także ekspozycję farb ściennych, których asortyment został ostatnio poszerzony o markę Magnat

Poza standardowymi odcieniami, Magnat posiada w swojej ofercie również farbę magnetyczną i tablicową. Wystarczy jedynie parę warstw by stworzyć kreatywne miejsce w pomieszczeniu na notatki, rysunki czy wiadomości dla domowników.

Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie pomogą Ci dobrać odpowiedni kolor do Twojego wnętrza, zainspiruj się barwami!

Zapraszamy do salonu!

 

Zakup podłogi jest bardzo ważnym momentem wykończenia mieszkania. Podłoga powinna być solidna, dostosowana do naszych preferencji i przede wszystkim - musi nam się podobać.

Z reguły jest to zakup na lata, dlatego warto dobrze przemyśleć ten wybór. Ekspozytory podłóg znacznie to usprawniają. Dzięki nim można zobaczyć, dotknąć i porównać modele, które nas interesują.

Panele laminowane marki Classen cieszą się sporą popularnością w naszym salonie, dlatego postawiliśmy na jeszcze więcej ekspozytorów tej marki.

Zapraszamy do salonu! Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie oprowadzą Cię po salonie oraz odpowiedzą na każde pytanie.

Zapraszamy wszystkich klientów oraz fanów szeroko pojętej tematyki designu do śledzenia naszego profilu na portalu Instagram

Regularnie publikujemy nowości z salonu, informacje o nadchodzących eventach, inspiracje oraz relacje w formie instastory.

Zacznij śledzić nasz profil a przekonasz się, że design nie jedno ma imię!

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl