Za nami 4 Design Days czyli cztery dni poświęcone architekturze i designowi. Tegoroczna edycja odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz w Spodku. Do stolicy Śląska zawitali słynni architekci, projektanci, producenci i miłośnicy designu. Wydarzenie obfitowało w cenne i pouczające prezentacje, panele dyskusyjne i spotkania. Łącznie w tegorocznej - rekordowej - edycji udział wzięło blisko 9 tysięcy gości biznesowych, a odwiedzających podczas Dni Otwartych było prawie 25 tysięcy.

 

Podczas wykładów można było poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z rozwojem architektury śląskiej, kształtowaniem przestrzeni publicznych czy z problematyką potrzeb społecznych w procesach projektowych. Swoją opinią dzielili się projektanci, dziennikarze, a także władze miasta Katowice. Poruszane zagadnienia z pewnością zaspokoiły ciekawość pasjonatów designu i były motorem dalszych dyskusji.

W ramach 4 Design Days odbyły się również targi, w których udział wzięło blisko 300 wystawców. Zgromadzenie tak wielu osób z różnych dziedzin architektury w jednym miejscu z pewnością zaowocuje nawiązaniem wielu wartościowych współpracy. To tutaj mogliśmy się przekonać jakie będą tegoroczne trendy i poznać szereg innowacyjnych rozwiązań wykończenia wnętrz. Doświadczenie szalenie inspirujące, a przede wszystkim łączące ludzi!

Wśród stanowisk wystawienniczych nie zabrakło oczywiście ekspozycji Multi Design. Prezentowane przez nas produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno podczas dni dla branżystów jak i dni otwartych. Uwagę odwiedzających między innymi przykuły kolorowe tapety, ekspozycja ścienna z mchów i ogromne akwarium z zatopionymi panelami winylowymi.

Wydarzeniami towarzyszącymi były także targi Housemarket Silesia Expo 2018, Property Forum Katowice 2018, Forum Branży Meblowej 2018, liczne wystawy i wernisaże. Nagrodzono laureatów czterech konkursów (Konkurs Meble Plus - Produkt 2018, Housemarket Silesia Awards 2018,Property Design Awards 2018 i One Day Design Challenge).

Trzecią edycję 4 Design Days zdecydowanie można zaliczyć do udanych, a kto nie był niech żałuje! Inspiracji starczy na kolejny rok, który spędzimy czekając z niecierpliwością na kolejną edycję.

 

Partnerzy

Aktualności

17/08/2018 Poszerzamy nasz asortyment działu dekoracji o farby Magnat

Multi Design to największy salon drzwi i podłóg w całej Polsce, jednak sporą uwagę przykładamy również do naszego działu dekoracji.Obok dywanów, lamp czy tapet posiadamy także ekspozycję farb ściennych, których asortyment został ostatnio poszerzony o markę...

Czytaj więcej...
25/07/2018 Jeszcze większy wybór paneli podłogowych Classen!

Zakup podłogi jest bardzo ważnym momentem wykończenia mieszkania. Podłoga powinna być solidna, dostosowana do naszych preferencji i przede wszystkim - musi nam się podobać. Z reguły jest to zakup na lata, dlatego warto dobrze przemyśleć ten wybór....

Czytaj więcej...
23/07/2018 Salon Multi Design na Instagramie!

Zapraszamy wszystkich klientów oraz fanów szeroko pojętej tematyki designu do śledzenia naszego profilu na portalu Instagram Regularnie publikujemy nowości z salonu, informacje o nadchodzących eventach, inspiracje oraz relacje w formie instastory....

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl