Szukasz efektywnego sposobu na kontrolę naświetlenia słonecznego w pomieszczeniach? Chcesz odgrodzić się od spojrzeń ciekawskich sąsiadów? Plisy i rolety okienne P + R to eleganckie, sprawdzone i trwałe produkty. Oferta P + R koncentruje się na bogatej kolorystyce i dopasowaniu do wszelkich rodzajów okien. Standardowe okna w pokojach, prześwity dachowe, czy też unikalne okna trapezowe – plisy i rolety okienne P+R zapewnią solidność działania w każdych warunkach i w każdej konfiguracji. 

Zasadniczym elementem oferty P+R są indywidualnie dopasowywane plisy i rolety w kolekcji Made to Measure. Dobierz swój odcień, fakturę, kształt i rozmiar. Jeżeli nie jesteś pewien, który element będzie najlepiej pasował do Twojego wnętrza, P+R zapewnia konsultację specjalisty. Drugim filarem firmy jest standaryzowana kolekcja Do it Yourself, w której możesz skorzystać z bogatej oferty gotowych plis i rolet okiennych.

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl