Dlaczego nie dotykamy ściany tak jak zwykliśmy dotykać skórzanego, miękkiego fotela, pluszowej poduszki czy choćby solidnego, drewnianego stołu? Wejdź w interakcję ze ścianą – radzą projektanci młodej, polskiej firmy Fluffo. To zupełnie nowe spojrzenie na ściany, które przecież traktujemy jako oczywisty element każdego pomieszczenia, ale zazwyczaj nie są w żaden sposób wykorzystywane. Panele ścienne firmy Fluffo odwracają to myślenie do góry nogami.

Fluffo radzi – przytul się do swojej ściany! W ofercie firmy znajdują się panele ścienne wykonane z miękkiej pianki poliuretanowej pokrytej strukturą przypominającą w dotyku aksamit. Dzięki różnym wysokościom i rozmiarom paneli, ściana staję się trójwymiarowa. Korzyści z posiadania miękkiej ściany? Wygłuszenie i wytłumienie dźwięków, zmiana kompozycji wnętrza, ożywienie pomieszczeń i nadanie im wyjątkowego charakteru. Potwierdzają to rzesze klientów z całego kraju – zarówno eleganckie i stylowe sypialnie, pokoje gościnne, jak i klasyczne biura, pracownie, punkty usługowe korzystają z paneli ściennych Fluffo.  

 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl