Duże doświadczenie w produkcji betonu pozwoliło nam na stworzenie sztandarowego produktu jakim są płyty dekoracyjne. Wysoka jakość wykonania oraz idealne płaszczyzny wpływają na całość i powodują, iż montując nasz produkt z pewnością będziesz z nim zachwycony a Twoje wnętrze zyska wyjątkowego charakteru. Wyjdź na zewnątrz i wyraź wyjątkowość Twojego otoczenia. Elewacje, okładziny dekoaracyjne budynków, mury i ogrodzenia z betonu teraz to już nie problem.. Płyty te są dodatkowo zaimpregnowane przeznaczone do miejsc o podwyższonej wilgotności szczególnie odporne na zewnątrzne warunki pogodowe takie jak deszcz i mróz.

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl