Wyjątkowy pomysł na ścianę? Panele 3d Dunes to gipsowe panele ścienne, które potrafią kompletnie zmienić obliczę wnętrza. Chcesz zamienić jedną ze ścian w lekko wzburzone fale morza? Orzeźwiające pomieszczenie głębokie wcięcia? A może forma papierowego origami? Panele trójwymiarowe to odważny i bezkompromisowy pomysł na uzyskanie wyjątkowego wnętrza poprzez nadanie ścianom charakterystycznej faktury.

Panele 3d doskonale spiszą się tam, gdzie nowoczesna aranżacja wnętrza wymaga równie intrygującego uzupełnienia na ścianach. Jeżeli czujesz, że płaska faktura ścian to za mało i chcesz czegoś więcej – sięgnij po panele trójwymiarowe Dunes.

Panele wykonane są ze specjalnego gipsu, dodatkowo wzmacnianego włóknem szklanym. Wymiary i waga paneli mogą się różnić w zależności od rodzaju wzoru. W większości przypadkach płyta taka waży ok. 10 kg przy wymiarach 1000mm x 800 mm. Panele 3D Dunes są nietoksyczne i nie zawierają lotnych związków mineralnych. Są całkowicie niepalne.

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl