Concept to pracownia zajmująca się projektowaniem i produkcją elementów wyposażenia wnętrz. W asortymencie znajdują się projekty mebli pod indywidualne zamówienia jak i wyroby dekoracyjne do zastosowania w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym; panele dekoracyjne gipsowe, sztukateria wewnętrzna i elewacyjna. Nasze panele gipsowe 3d są idealnym produktem stosowanym do dekoracji małych przestrzeni mieszkalnych jak i dużych powierzchni w budynkach komercyjnych. Wzory pasują zarówno do współczesnych aranżacji jak i klasycznych wystrojów. 

Dzięki niepowtarzalnej formie i detalom  projekty stają się bardziej oryginalne. Panele Concept pozwalają na twórczy i indywidualny wystrój ścian, dzięki czemu przestrzeń staje się unikalna i pozwala stworzyć indywidualny wzór dla każdego obiektu. Dzięki możliwości dopasowania własnego koloru do paneli gipsowych uzyskujemy oczekiwany nastrój, który przy pomocy niewielkich nakładów może przekształcać typową ścianę w kreatywną rzeźbę. Ponadto, panele gipsowe są bezpiecznym i ognioodpornym produktem, łatwym w montażu.

Projekty naszej marki to eleganckie i wyszukane produkty. Dzięki współpracy z architektami i rzemieślnikami mamy możliwość tworzenia przestrzeni, w których czujemy się lepiej.

 

 

 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl