W naszym salonie dostępna jest szeroka oferta gadżetów, które świetnie sprawdzą się jako prezent a zarazem okażą się użyteczne w domu. Takie prezenty to nie lada gratka dla gadżeciarzy.

 

 

 

 

 

 

Kolekcja „Karpacki Zwierzyniec” inspirowana jest naturą nawiązującą do bogactwa fauny charakteryzującej Karpaty, dodatkowo uzupełniona serią zwierząt egzotycznych i domowych. Wykonana została w całości ręcznie z nienaganną precyzją. Powstała poprzez połączenie techniki fusingu z nowoczesnym designem, z lekko dadaistycznym podejściem, co nadało jej charakter ściśle bajkowy.

 

 

Ceramika to glina utrwalona ogniem, pusty kształt, w którym ręka człowieka zamyka cząstkę siebie, barwna skorupa, która opowiada nasze dzieje. Forma i funkcjonalność ceramiki użytkowej to kolejna propozycja pomysłów na prezent dostępnych w naszym salonie. Ręcznie wykonana i pozłacana lub patynowana ceramika zadowoli największego konesera.

 

 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl