Wysoka jakość wykonania, prostota montażu i unikalny design – sztukateria wewnętrzna belgijskiej firmy Orac Decor od ponad pięciu dekad jest w czołówce europejskich producentów i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Filarem oferty Orac Decor są listwy dekoracyjne wykonane z pianki poliuretanowej. To rewolucja w dekoracjach wnętrz. Zastąpienie wiekowego gipsu poliuretanem pozwoliło uniknąć gigantycznych nakładów pracy związanych z projektowanie, dostawą i montażem. Poliuretanowe listwy ozdobne, przypodłogowe czy też dekoracje ścian są znacznie lżejsze od gipsu, łatwiejsze i bardziej plastyczne w produkcji, pozwalają tworzyć wyrafinowane kształty. W efekcie klient może zamówić w zasadzie dowolny kształt dekoracji ściennych czy sufitowych oraz samemu je zamontować.

Oferta Orac Decor kompleksowo pokrywa sztukaterię wewnętrzną do każdego rodzaju wnętrz.

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl