Drzwi aluminiowe zewnętrzne Aluhaus to:

Prawdziwe drzwi energooszczędne

Drzwi Aluhaus to marka oferująca drzwi aluminiowe zewnętrzne, wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie termoizolacyjności. Skrzydła Aluhaus są zbudowane z dwóch blach aluminiowych, pomiędzy którymi znajduje się wysokiej jakości wkład termoizolacyjny. W ofercie Aluhaus znajdziesz drzwi energooszczędne, dla których współczynnik przenikalności cieplnej Ud wynosi już od 0,74 [W/m2K]. Dla wszystkich, którzy chcą kupić najwyższej jakości drzwi energooszczędne, istnieje możliwość wyposażenia skrzydeł w dodatkowe wkłady termoizolacyjne.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Dzięki zastosowaniu szeregu rozwiązań zabezpieczających przed włamaniem, możesz mieć pewność, że drzwi zewnętrzne aluminiowe Aluhaus gwarantują Ci wysoki poziom bezpieczeństwa. W ofercie marki Aluhaus znajdziesz cały szereg modeli o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa. Wiele skrzydeł drzwiowych wyposażonych jest w rozety pierścieniowe zabezpieczające wkładkę, zamki samoregulujące Secury Automatic 2 czy wkładki na klucz bez blokady.

Wyjątkowa trwałość - daszek nad drzwi nie jest już konieczny!

Drzwi aluminowe zewnętrzne nie wymagają dodatkowej konserwacji i są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Dzięki tym właściwościom drzwi Aluhaus zachowają piękny wygląd i wysoką jakość na długo. Daszek nad drzwi ani inne, dodatkowe osłona nie są już konieczne. Potwierdzeniem wysokiej trwałości produktu jest udzielana przez producenta, pięcioletnia gwarancja na drzwi i aż dziesięcioletnia gwarancja na powłokę lakierniczą.

Dwukolorowe skrzydła i cała paleta kolorystyczna RAL do dyspozycji

W ofercie Aluhaus znajdziesz modele drzwi Bicolor. Łączą one dwa kolory na jednej powierzchni, co pozwala na osiągnięcie ciekawego efektu estetycznego. Dodatkową zaletą jest możliwość nadania drzwiom indywidualnego rysu - poza standardowymi wybarwieniami skrzydeł, opcjonalnie dostępne są także wszystkie kolory z palety RAL.

Możliwość osadzenia numeru domu w skrzydle

Innowacyjnym rozwiązaniem, proponowanym przez markę Aluhaus jest osadzanie numeru domu bezpośrednio na powierzchni skrzydła. Zapewni ono unikatowy charakter wejścia i jednocześnie pełni praktyczną funkcję informacyjną

Wymiary

  • Drzwi dostępne są w standardowym wymiarze 1200x2250 mm.
  • Całkowita grubość skrzydła to 90 mm.
  • Drzwi zbudowane z blachy aluminiowej o szerokości 3 mm

 

     

Zapisz

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl