Drzwi wewnętrzne Asilo to:

 

1. Drzwi ukryte

Drzwi ukryte to chyba jedno z najpopularniejszych dziecięcych marzeń. Kto bowiem czasem nie ma ochoty ukryć się w cichym i spokojnym miejscu? Drzwi ukryte bezprzylgowe marki Asilo to połączenie odwiecznego pragnienia prywatności z założeniami nowoczesnego, minimalistycznego dizajnu. Bezprzylgowa konstrukcja sprawia, że nie wystają one znad powierzchni ściany. Świetnym pomysłem na “wtopienie” skrzydła w ścianę może być malowanie drzwi, położenie tynku strukturalnego lub tapety. Tapeta lub fototapeta na drzwi to ciekawe rozwiązanie, które pozwala na stworzenie skrzydła o indywidualnym charakterze. Drzwi ukryte Asilo są przygotowane do samodzielnego wykończenia, co pozwala zmienić ich wygląd gdy tylko chcesz. Jeśli znudzi Ci się np. tapeta na drzwi, możesz zdecydować się na ich malowanie. Kiedy znów zechcesz zmienić kolor - bez problemu możesz je przemalować.

Zobacz pełną ofertę drzwi Asilo: www.asilo.pl

 

2. Drzwi lakierowane i fornirowane

Drzwi bezprzylgowe i przylgowe Asilo dostępne są także w wersji lakierowanej i fornirowanej. Łączą one funkcjonalność produktu z uniwersalnym wzornictwem. Marka oferuje aż 20 wzorów forniru oraz 5 kolorów drzwi malowanych. Uzupełnieniem oferty jest linia drzwi białych, doskonale sprawdzających się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach.

 
 
 

3. Cisza i spokój w domu - bezszelestne zamykanie i izolacja akustyczna

Drzwi wewnętrzne powinny wyróżniać się nie tylko nietuzinkowym dizajnem, lecz również wysoką funkcjonalnością. Solidna konstrukcja skrzydeł drzwiowych Aslio sprawia, że charakteryzują się one wysoką dźwiękoszczelnością. Nowoczesne rozwiązania z zakresu izolacyjności akustycznej pozwalają na oddzielenie od siebie aktywnej i wypoczynkowej części domu. Dobrze dobrze dobrane drzwi wewnętrzne znacznie ułatwiają codzienną organizacją rodzinnego życia. Pozwalają wyciszyć się i zrelaksować w jednym pokoju, podczas gdy w drugim toczą się ożywione rozmowy, ułatwiają ciche wyjście z pokoju, pozwalając na spokojny sen domowników. Wszystko dzięki zamkowi magnetycznemu, który zapewnia ciche i bezszelestne zamykanie. W tego typu zamek wyposażone są standardowo wszystkie drzwi Asilo.

 

4. Wymiary

Drzwi marki Asilo dostępne są w różnych wymiarach, co pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Drzwi ukryte, lakierowane i fornirowane standardowo wykonane są z płyty MDF o grubości 6 mm. W ofercie dostępne są drzwi bezprzylgowe i przylgowe.

 
 

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl