Szukasz drzwi do garderoby, biura czy salonu? A może potrzebne Ci drzwi łazienkowe? W ofercie DRE znajdziesz skrzydła drzwiowe, które doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających przestrzeniach. Dzięki zróżnicowanemu dizajnowi i szerokiej gamie kolorystycznej drzwi wewnętrzne DRE sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Drzwi wewnętrzne DRE - oferta

Obok gamy drzwi sprawdzających się w wymagających przestrzeniach, takich jak drzwi składane czy wahadłowe, oferta drzwi wewnętrznych DRE to także szeroki wybór:

  • drzwi lakierowanych, wykończonych na wysoki połysk,
  • drzwi malowanych, dostępnych w różnych modelach i kolorach,
  • drzwi szklanych, zarówno gładkich jak i wykończonych fantazyjnymi wzorami,
  • drzwi technicznych, o wysokich parametrach przeciwpożarowych
  • drzwi płycinowych, wyróżniających się ponadczasowym i klasycznym wzornictwem.
  • drzwi ramowych, o minimalistycznym i nowoczesnym charakterze.
drzwi wewnętrzne dre
 
drzwi dwuskrzydłowe

Rozwiązania do zadań specjalnych: drzwi składane i whadłowe

W ofercie firmy DRE znajdziesz szereg rozwiązań, które sprawdzą się tam, gdzie montaż klasycznych skrzydeł drzwiowych nie wchodzi w grę. W miejscach, w których jest na nie zbyt ciasno, dobrym rozwiązaniem będą drzwi wahadłowe lub składane. Z kolei w dużych przestrzeniach dobrze sprawdzą się drzwi dwuskrzydłowe lub drzwi wahadłowe dwuskrzydłowe.

Ale drzwi składane, wahadłowe czy dwuskrzydłowe to nie tylko propozycje, pozwalające na montaż drzwi w wymagających przestrzeniach. Tego typu rozwiązania to także nietuzinkowe sposoby na podkreślenie charakteru wnętrza. Drzwi wahadłowe świetnie podkreślą nowoczesny charakter wnętrza. Sprawdzą się także w biurach i instytucjach publicznych. Dobrze zaprojektowane drzwi składane, oprócz swojej funkcjonalności mogą stanowić także ciekawy element dekoracyjny we wnętrzu.

 

Wymiary:

  • Większość drzwi wewnętrznych, dostępnych w ofercie DRE dostępnych jest w sześciu szerokościach oraz czterech wysokościach.
  • Ponadto istnieje możliwość skrócenia wybranych modeli drzwi we własnym zakresie. Maksymalnie można skrócić je o 60 cm.
  • Grubość skrzydeł drzwiowych wynosi od 40 do 60 cm, w zależności od wybranego modelu.
  • W ofercie dostępne są drzwi przyglowe i bezprzylgowe.
drzwi wewnętrzne dre
 
drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dredrzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dredrzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre
drzwi łazienkowe

Zapisz

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl