Szukasz drzwi do garderoby, biura czy salonu? A może potrzebne Ci drzwi łazienkowe? W ofercie DRE znajdziesz skrzydła drzwiowe, które doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających przestrzeniach. Dzięki zróżnicowanemu dizajnowi i szerokiej gamie kolorystycznej drzwi wewnętrzne DRE sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Drzwi wewnętrzne DRE - oferta

Obok gamy drzwi sprawdzających się w wymagających przestrzeniach, takich jak drzwi składane czy wahadłowe, oferta drzwi wewnętrznych DRE to także szeroki wybór:

  • drzwi lakierowanych, wykończonych na wysoki połysk,
  • drzwi malowanych, dostępnych w różnych modelach i kolorach,
  • drzwi szklanych, zarówno gładkich jak i wykończonych fantazyjnymi wzorami,
  • drzwi technicznych, o wysokich parametrach przeciwpożarowych
  • drzwi płycinowych, wyróżniających się ponadczasowym i klasycznym wzornictwem.
  • drzwi ramowych, o minimalistycznym i nowoczesnym charakterze.
drzwi wewnętrzne dre
 
drzwi dwuskrzydłowe

Rozwiązania do zadań specjalnych: drzwi składane i whadłowe

W ofercie firmy DRE znajdziesz szereg rozwiązań, które sprawdzą się tam, gdzie montaż klasycznych skrzydeł drzwiowych nie wchodzi w grę. W miejscach, w których jest na nie zbyt ciasno, dobrym rozwiązaniem będą drzwi wahadłowe lub składane. Z kolei w dużych przestrzeniach dobrze sprawdzą się drzwi dwuskrzydłowe lub drzwi wahadłowe dwuskrzydłowe.

Ale drzwi składane, wahadłowe czy dwuskrzydłowe to nie tylko propozycje, pozwalające na montaż drzwi w wymagających przestrzeniach. Tego typu rozwiązania to także nietuzinkowe sposoby na podkreślenie charakteru wnętrza. Drzwi wahadłowe świetnie podkreślą nowoczesny charakter wnętrza. Sprawdzą się także w biurach i instytucjach publicznych. Dobrze zaprojektowane drzwi składane, oprócz swojej funkcjonalności mogą stanowić także ciekawy element dekoracyjny we wnętrzu.

 

Wymiary:

  • Większość drzwi wewnętrznych, dostępnych w ofercie DRE dostępnych jest w sześciu szerokościach oraz czterech wysokościach.
  • Ponadto istnieje możliwość skrócenia wybranych modeli drzwi we własnym zakresie. Maksymalnie można skrócić je o 60 cm.
  • Grubość skrzydeł drzwiowych wynosi od 40 do 60 cm, w zależności od wybranego modelu.
  • W ofercie dostępne są drzwi przyglowe i bezprzylgowe.
drzwi wewnętrzne dre
 
drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dredrzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dredrzwi wewnętrzne dre drzwi wewnętrzne dre
drzwi łazienkowe

Zapisz

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

25/07/2018 Jeszcze większy wybór paneli podłogowych Classen!

Zakup podłogi jest bardzo ważnym momentem wykończenia mieszkania. Podłoga powinna być solidna, dostosowana do naszych preferencji i przede wszystkim - musi nam się podobać. Z reguły jest to zakup na lata, dlatego warto dobrze przemyśleć ten wybór....

Czytaj więcej...
23/07/2018 Salon Multi Design na Instagramie!

Zapraszamy wszystkich klientów oraz fanów szeroko pojętej tematyki designu do śledzenia naszego profilu na portalu Instagram Regularnie publikujemy nowości z salonu, informacje o nadchodzących eventach, inspiracje oraz relacje w formie instastory....

Czytaj więcej...
20/07/2018 Weekend z zielenią w Multi Design!

Wraz z firmą JUKO Green Design serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Weekendzie z roślinnością! Panel dyskusyjny, profesjonalne porady i dużo więcej!PIĄTEK11:00 - 14:00 Panel I Zieleń we wnętrzach - jak właściwie ją dobrać?14:30 - 19:00 Panel II...

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl