Szukasz oryginalnych drzwi? Sprawdź ofertę marki DRIMS, na którą składa się cały szereg niespotykanych dotychczas w projektowaniu drzwi rozwiązań. Drzwi Drims to najlepsze doskonałe połączenie innowacyjnych rozwiązań projektowych z wysoką jakością wykonania.

Drzwi z szybą LCD

Wykorzystanie szyby LCD pozwala na dowolne sterowanie przezroczystością drzwi. W zależności od potrzeby, drzwi wyposażone w szybę LCD mogą pokazywać lub całkowicie zakrywać to, co za nimi. Zmiana przezroczystości drzwi odbywa się za pomocą impulsów elektrycznych. Jeśli chcesz wyeksponować wnętrze - ustawiasz pełną przezroczystość wtedy, zaś gdy masz ochotę na pełną prywatność - wybierasz opcję szyby matowej. Dzięki możliwości zmiany przezroczystości, drzwi z szybą LCD to doskonałe rozwiązanie do sypialni i łazienek.

Drzwi lakierowane

Wymarzyłeś sobie żółte, zielone lub niebieskie drzwi lakierowane? Zastosowanie nowoczesnych lakierów i najnowocześniejszego systemu lakierowania pozwala na niemal nieograniczone wybarwienie drzwi. Dzięki temu nawet kolorowe drzwi będą prezentować się bardzo efektownie.

 
 

Drzwi kamienne

Zupełną nowością na rynku są drzwi z naturalnego kamienia dekoracyjnego. Kamienne forniry, stanowiące wykończenie drzwi, dostępne są w osiemnastu kolorach, odwzorowujących różne rodzaje naturalnego kamienia. W ofercie Drims dostępny jest także kamienny fornir na ściany - dzięki temu istnieje możliwość osiągnięcia efektu ściany z kamienia.

Drzwi z betonu

Kolejne, innowacyjne rozwiązanie dekoracyjne to drzwi z betonu, które doskonale sprawdzą się w industrialnych wnętrzach. Beton na drzwiach jest impregnowany, dzięki czemu jest odporny na zabrudzenia i nie pyli.

Drzwi ukryte

W ofercie marki Drims znajdziesz także drzwi ukryte czyli drzwi zlicowane ze ścianą. Sposób, w jaki są skonstruowane pozwala na ukrycie wszystkich elementów ościeżnicy. Można pokrywać je dowolnymi materiałami - od tapety, przez forniry, a także farbę i lakier. Na uzyskanie ciekawego efektu pozwala także zamontowanie ukrytych drzwi szklanych.


Wymiary:

  • Skrzydła pojedyncze Drims dostępne są w czterech wymiarach.
  • Drzwi podwójne można skomponować, zestawiając ze sobą dowolne szerokości skrzydeł (w tym różne od siebie - np. 820 mm + 420 mm).
  • Istnieje możliwość poszerzenia drzwi z wykorzystaniem dostawki.
 

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

25/07/2018 Jeszcze większy wybór paneli podłogowych Classen!

Zakup podłogi jest bardzo ważnym momentem wykończenia mieszkania. Podłoga powinna być solidna, dostosowana do naszych preferencji i przede wszystkim - musi nam się podobać. Z reguły jest to zakup na lata, dlatego warto dobrze przemyśleć ten wybór....

Czytaj więcej...
23/07/2018 Salon Multi Design na Instagramie!

Zapraszamy wszystkich klientów oraz fanów szeroko pojętej tematyki designu do śledzenia naszego profilu na portalu Instagram Regularnie publikujemy nowości z salonu, informacje o nadchodzących eventach, inspiracje oraz relacje w formie instastory....

Czytaj więcej...
20/07/2018 Weekend z zielenią w Multi Design!

Wraz z firmą JUKO Green Design serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Weekendzie z roślinnością! Panel dyskusyjny, profesjonalne porady i dużo więcej!PIĄTEK11:00 - 14:00 Panel I Zieleń we wnętrzach - jak właściwie ją dobrać?14:30 - 19:00 Panel II...

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl