Nowoczesny design, wysokiej jakości materiały i podejście do klienta. Dubiel Glass od wielu lat produkuje drzwi i konstrukcje szklane, które wydobywają wyjątkowy charakter domów, biur i sklepów. Podstawą realizacji firmy jest dbałość o jakość wykonania, komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Trudno o firmę z większym bagażem doświadczenia niż właśnie Dubiel Glass – jej początki sięgają lat 40 XX wieku.
Rodzina Dubiel to synonim wysokiej jakości, precyzji wykonania i nowoczesnego designu. W standardowej ofercie firmy jest ponad 200 różnych wzorów drzwi wahadłowych, drzwi przesuwnych oraz laminowanych i piaskowanych. Każdy z wzorów drzwi może być dostosowany precyzyjnie pod zamówienie klienta. Dobierz rozmiar drzwi pod futryny w swoim domu, dostosuj projekt razem z gronem specjalistów Dubiel Glass, zrealizuj zamówienie – nasi pracownicy dowiozą i zamontują drzwi w Twoim domu. 
 

 

 

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl