Klasyczne drewno w nowoczesnej odsłonie. Erkado od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych oraz ościeżnic w wyjątkowym designie, łączącym klasyczną prostotę i piękno drewna ze szklanymi elementami. Erkado to jeden z liderów rynku, któremu innowacyjność i elastyczność technologiczna pozwalają cieszyć się produktami o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Bogata oferta handlowa Erkado to przede wszystkim drewniane drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne płytowe. Solidność, trwałość i bezpieczeństwo – to trzy podstawowe cechy drzwi wejściowych. Erkado, bazując na wieloletnim doświadczeniu, wypracowało innowacyjną technologię płytowej produkcji drzwi, nadając im jeszcze lepsze wskaźniki trwałości. Dzięki temu drewniane drzwi wejściowe z oferty Erkado są produktami na lata.

Podobnie jest w przypadku drzwi wewnętrznych. Eleganckie, ubogacane szklanymi prześwitami drzwi doskonale nadadzą się do biur, domów i mieszkań. Wszędzie tam, gdzie liczy się solidność, przemyślany i stonowany design, tam płytowe drzwi wewnętrzne Erkado zdadzą egzamin. 

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl