Od lat Gerda to synonim trwałości, solidności i bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w przypadku drzwi oferowanych przez tę firmę. Filarem produktów Gerdy są drzwi antywłamaniowe, w których zamontowano szereg udoskonaleń, czyniąc je niemal niemożliwymi do sforsowania przez nieproszone osoby.

Ponadto w ofercie Gerdy znajdą Państwo drzwi wejściowe do mieszkań. Stonowane, klasyczne wzornictwo w odcieniach drewna dębowego oraz podwyższona odporność na włamania czynią zeń doskonałą propozycję do mieszkań w blokowiskach.

Gerda to od lat synonim jakości i bezpieczeństwa. Szukając stonowanego wzornictwa i możliwie najwyższych standardów bezpieczeństwa dla drzwi wejściowych do mieszkań i drzwi antywłamaniowych nie można trafić lepiej niż właśnie Gerda.

Zapisz

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl