Drzwi Interdoor zainteresują przede wszystkim tych, dla których najważniejsza jest trwałość i jakość wykonania. Firma produkuje drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych. Są to zarówno modele klasyczne jak i awangardowe, wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja.

Oferta Interdoor trafia do szerokiego grona klientów – od tradycyjnych drewnianych drzwi wejściowych, przez nowocześnie zaprojektowane drzwi wewnątrzlokalowe po zupełnie wyjątkowe i niestandardowe drzwi wewnętrzne z okleiną Glossa. Jeżeli szukasz drzwi wzbudzających zachwyt, to okleina Glossa – nakładająca wysoki połysk – jest ku temu doskonałym środkiem.    

Tam gdzie w grę wchodzą kunsztowne, nowoczesne, designerskie wnętrza mieszkań, domów czy biur – tam również trafia oferta drzwi Interdoor. Chcesz na drzwiach umieścić tablicę kredową? Wyciszyć specjalnymi drzwiami wewnętrznymi pomieszczenia od siebie? Bogata oferta Interdoor zaspokoi najbardziej wyszukane potrzeby.

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl