Szukasz klasycznych, ekskluzywnych drzwi drewnianych do Twojego domu? Moric produkuje trwałe drzwi dla wymagającego odbiorcy już ponad dwóch dekad. Ze względu na bogatą ofertę produktową, drzwi wewnętrzne zostały podzielone na 10 kolekcji. Każda kolekcja drzwi Moric została stworzona z myślą o innych wnętrzach. Tak bogata różnorodność modeli oraz możliwość wyboru jednego z ponad 180 fornirów naturalnych gwarantuje znalezienie modelu odpowiadającego ściśle Państwa wymaganiom.

Moric to drzwi na lata produkowane ze szlachetnych gatunków drewna, starannie pielęgnowanych i konserwowanych. Idąc z duchem czasu oferta firmy poszerzyła się o projekty nowoczesne, łączące drewno z aluminium i szkłem. Dzięki temu oferta drzwi Moric trafia precyzyjnie w Państwa wymagania. Producent obejmuje wszystkie swoje drzwi trzyletnią gwarancją. 

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl