Nowoczesne wzornictwo drzwi zewnętrznych Parmax udanie łączy klasyczne piękno drewna z nowoczesnym designem i użyciem niestandardowych materiałów. Szukasz drzwi do biura, domu, mieszkania, restauracji, firmy? Szeroka gama produktów Parmax pozwala idealnie dopasować drzwi do Twojego wnętrza.

Filarem oferty firmy są drzwi zewnętrzne. Różnorodność wzornictwa i zastosowanych materiałów gwarantują, że z pewnością znajdą Państwo coś dla Siebie.

W ofercie Parmax są również drzwi szklane, które łączą cechy najważniejsze we współczesnym wnętrzu: funkcjonalność i nowoczesny wygląd. Zastosowanie drzwi szklanych umożliwia unikalne i niepowtarzalne aranżację wnętrz. Drzwi szklane, co udowadnia Parmax, to idealne rozwiązanie dla współczesnej architektury. 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl