Jedna z największych polskich marek w branży stolarskiej oferuje pełen zakres produktów – drzwi wejściowe, wewnętrzne, przesuwne, techniczne. Pol-skone to synonim jakości, wysokiej innowacyjności i zarazem indywidualnego podejścia do klienta.

Trudno o szerszą ofertę drzwi niż katalog Pol-skone. To ponad kilkaset produktów, których stylistyka pokrywa niemal pełen zakres współczesnych trendów w designie. Z jednej strony Pol-skone oferuje tradycyjne, drewniane drzwi zewnętrzne o stonowanym, klasycznym wzornictwie. Z drugiej zaś nie brakuje odważnych, inspirowanych sztuką współczesną drzwi wewnętrznych z charakterem.

Każde drzwi z fabryki Pol-skone przechodzą rygorystyczne analizy i testy jakości, dzięki czemu drzwi zewnętrzne, wewnętrzne czy przesuwne trafiające do klienta, są zawsze najwyższej jakości.

 

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl