Jeden z liderów krajowej branży stolarskiej – firma Stolpaw od ponad trzech dekad udanie łączy tradycję i doświadczenie z wymaganiami rynku, produkując drzwi zaawansowane technologicznie, o wysmakowanym designie. Jeżeli szukasz niebanalnych rozwiązań, drzwi wewnętrznych łączących wiele kolorów i materiałów, drzwi wejściowych o ściśle dopasowanym do domu designie, czy też zupełnie niestandardowych drzwi z bogatym wzornictwem, to firma Stolpaw odpowie na Twoje potrzeby.

Dzięki stałym inwestycjom w nowe technologie firma Stolpaw szczyci się niezwykle bogatą ofertą. Ponad 200 modeli drzwi zewnętrznych produkowanych w pięciu różnych technologiach, stale rosnąca oferta drewnianych drzwi wewnętrznych oraz indywidualnie rozwijany pion drzwi niestandardowych to podstawa działalności Stolpaw. Zakres wzornictwa wykonywanych drzwi sytuuje się od klasycznych drzwi drewnianych bez ozdobieni po wielokolorowe, wielosegmentowe, szklano – drewniane produkcje pod indywidualne preferencje. 

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl