Drzwi dziełem sztuki? Villa Glass Studio nada Twoim pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Ta niewielka firma z Krosna działa w niszowym segmencie rynku, jakim jest szkło artystyczne, głównie fusing. W związku z tym większość zleceń to starannie zaprojektowane zamówienia indywidualne.

 

Drzwi Villa Glass Studio to oryginalne, pełne kolorów kompozycje naniesione na wzmocnione, hartowane szkło. Projektanci firmy przykładają szczególną uwagę na diagnozę i spełnienie indywidualnych potrzeb klientów oraz na wybór bezpiecznych i trwałych kompozycji szklanych. W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką paletę standaryzowanych drzwi szklanych, kabin prysznicowych oraz drzwi szklanych przesuwnych.

Dbając o klientów Villa Glass Studio ponosi pełną odpowiedzialność za transport drzwi szklanych do Twojego domu. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, wyznaczeni specjaliści mogą zająć się również montażem. Niezależnie od tego, czy szukasz drzwi przykuwających uwagę, wyjątkowych, dobranych precyzyjnie pod wystrój Twojego domu, czy może cenisz klasykę, to Villa Glass Studio jest dla Ciebie!

Zapisz

Zapisz

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl