Odwiedź salon i skorzystaj z naszych porad

Jesteśmy grupą doświadczonych fachowców i z przyjemnością służymy radą oraz doświadczeniem na każdym etapie realizacji zamówienia. Doskonale znamy specyfikę produktów dostępnych w naszym salonie, dysponujemy rozległą wiedzą techniczną i z łatwością odnajdujemy się w tematyce efektownego i dizajnerskiego wykańczania wnętrz. Możesz liczyć na nasze wsparcie już od momentu wyboru koncepcji wnętrza, poprzez dobór poszczególnych elementów wykończeniowych aż po ich montaż.

Nasz zespół w dziale podłóg

Karolina Olejarczyk

specjalistka ds. obsługi klienta


k.olejarczyk@multidesign.com.pl
 

Przemysław Skoczeń

specjalista ds. obsługi klienta


p.skoczen@multidesign.com.pl
 

Janusz Siuzdak

specjalista ds. obsługi klienta


j.siuzdak@multidesign.com.pl

Anita Wasiak

specjalistka ds. obsługi klienta


a.wasiak@multidesign.com.pl
 

Piotr Strasz

specjalista ds. obsługi klienta


p.strasz@multidesign.com.pl
 

Nasz zespół w dziale drzwi

Piotr Doktor

zastępca kierownika


p.doktor@multidesign.com.pl
 

Beata Górka

specjalistka ds. obsługi klienta


b.gorka@multidesign.com.pl
 

Weronika Witkowicz

specjalistka ds. obsługi klienta


w.witkowicz@multidesign.com.pl

Adrian Szczygieł

specjalista ds. obsługi klienta


a.szczygiel@multidesign.com.pl
 

Krystyna Rusinek

specjalistka ds. obsługi klienta


k.rusinek@multidesign.com.pl
 

Wojciech Saternus

specjalista ds. obsługi klienta


w.saternus@multidesign.com.pl

Nasz zespół w dziale dekoracji

Anna Harupa

specjalistka ds. obsługi klienta


 

Ewa Urbisz

specjalistka ds. obsługi klienta


 

Kierownik salonu

Katarzyna Tchórz

kierownik salonu


salon@multidesign.com.pl
 

Pozostańmy w kontakcie