Styl, jakość, prostota – Balterio to belgijska firma o uznanej, międzynarodowej pozycji. Wyspecjalizowanie w produkcji paneli laminowanych pozwoliło Balterio stworzyć produkty o unikalnej jakości i wzornictwie. Ciemne panele, jasne, w naturalnym kolorze? Do mieszkań, restauracji, biur, domów, przestrzeni magazynowej? Panele laminowane słynne są ze swej wytrzymałości na duże obciążenia i odporności na ścieranie. Dodatkowym atutem laminatu Balterio jest błyskawiczny montaż i demontaż.

Oferta Balterio pokrywa cały zakres użytkowy podłóg – czy to dom, mieszkanie, biuro, salon spa, siłownia, restauracja – podłogi laminowane doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Oferta Balterio to dziś 12 kolekcji o precyzyjnych właściwościach i wysmakowanym designie. 

 
 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl