Ponad sto lat doświadczenia, globalny zasięg i „deska barlinecka” jako jedno z uniwersalnych określeń na podłogi drewniane – Barlinek to marka sama w sobie. Za jej renomą stoją doskonałe produkty dystrybuowane w 55 krajach na 5 kontynentów.

Flagowym produktem barlineckich zakładów jest oczywiście deska barlinecka – wyjątkowa konstrukcja wykonana w 100% z naturalnego drewna, odporna na wilgotność i zmiany temperatur, sprawdzona w wielu rozmaitych warunkach, zawsze niezawodna, w doskonałej cenie. Deska Barlinecka podbiła rynki w wielu krajach, ale przede wszystkim zdobyła rzeszę oddanych klientów na polskim, wymagającym rynku. Jeżeli więc szukasz sprawdzonej jakości, doświadczenia, dobrej oferty gwarancyjnej – Barlinek jest dla Ciebie!

Trudno objąć całość oferty Barlinka – to kilkadziesiąt linii i kilkaset modeli, które dopasują się do każdego wnętrza – czy to luksusowy apartament z nowoczesnymi meblami, czy przytulna komnata z miękkim światłem. Deski podłogowe Barlinek trafiają wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka jakość. 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl