Boen to norweska marka, która od trzech wieków zdobywa uznanie na całym świecie. Jakość, poszanowanie środowiska i innowacyjność zdobyły rzeszę klientów w ponad 40 krajach na 4 kontynentach. Norweskie panele podłogowe cechują się starannym, stonowanym designem i użyciem wyselekcjonowanego drewna.

W ofercie Boen znajdą Państwo szeroką paletę odcieni kolorystycznych paneli podłogowych. Od linii Zorza Polarna, w której producenci prezentują podłogi jasne, przez Piękne Odcienie z ciemnym wzornictwem, po wyjątkową linię Świat Morza – inspirowaną skandynawską tradycją budowy łodzi. Projektanci firmy Boen wychodzą z założenia, że podłogi drewniane to nie tylko element uzupełniający wystrój domu, ale na równi z meblami i ścianami tworzący atmosferę wnętrz.   

 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl