Chapel Parket to marka dębowych podłóg (desek, klepek oraz kasetonów) dostępnych w formie litej oraz warstwowej. Inwestorzy mogą nabyć zarówno elementy poddane opatentowanym procesom postarzania, jak i materiał bez celowych uszkodzeń. Wszystkie podłogi Chapel Parket są zabezpieczane specjalnym olejem woskowym wzbogaconym o związki krzemu. Substancja ta zabezpiecza drewno i chroni je przed uszkodzeniami.

Dębowe podłogi Chapel Parket są odpowiednie zarówno do mieszkań i domów prywatnych, jak również obiektów handlowych oraz przestrzeni użyteczności publicznej (biurowce, hotele, restauracje etc.).

Wszystkie podłogi marki Chapel Parket powstają ręcznie i tylko na zamówienie, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i sprawia, że każda podłoga jest jedyna w swoim rodzaju.
Bogata paleta intrygujących kolorów, szeroka oferta metod wykończenia drewna i duży wybór rozmiarów sprawiają, że każdy inwestor z dostępnych możliwości stworzy podłogę spełniającą jego oczekiwania.

Podłogi Chapel Parket zdobyły tytuł Tytuł ''DOBRA MARKA 2014 - Jakość, Zaufanie, Renoma''. Serię Chapel Abbey uhonorowano zaś znakiem Innovations@DOMOTEX, przyznanym podczas międzynarodowych targów branżowych DOMOTEX 2014 w Hanowerze.

 
 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl