Pół wieku doświadczenia, niemiecka solidność i pełen przekrój oferty – panele laminowane i winylowe Classen trafiają do bardzo szerokiego grona klientów. Niezależnie od tego, czy szukasz wystawnych, szykownych paneli z nowoczesnym designem, czy może szukasz atrakcyjnej wizualnie, ale wytrzymałej podłogi do pokoju dziecięcego, czy użytkowych i solidnych paneli do Twojego biura, oferta Classen odpowiada na wszelkie potrzeby.

Jakość paneli Classen potwierdzają klienci w ponad 40 krajach na 4 kontynentach. Dzięki stałym inwestycjom w kompetencję pracowników i sprzęt w fabrykach w Polsce i Niemczech, Classen utrzymuje swój status jednej z najpotężniejszych firm w branży paneli podłogowych na świecie. 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl