Bambus na podłodze? Jeżeli szukasz wyjątkowej i niecodziennej podłogi dla wyjątkowo skomponowanego wnętrza, to panele bambusowe i egzotyczne Globalwood są dla Ciebie. To jedna z zaledwie kilku firm produkujących trwałe, solidne i szykowne panele bambusowe w Polsce.  

Czy bambus w ogóle nadaję się jako budulec do podłóg? Innowacyjna technologia produkcji Globalwood, polegająca na prasowaniu pod ogromnym ciśnieniem i wagą surowca bambusowego, pozwala całkowicie zmienić jego strukturę wewnętrzną. Deska powstała w wyniku takiej obróbki nie ma charakterystycznych dla zwykłego bambusa śladów po rocznych przyrostach i wygląda jak deska z litego drewna - zachowując przy tym twardość i stabilność. Panele bambusowe w żaden sposób nie ustępują parametrami tradycyjnym panelom drewnianym, a wręcz przeciwnie – dzięki specyficznym właściwościom znacznie lepiej radzą sobie z wilgocią.

Panele bambusowe Globalwood stanowią więc doskonałą alternatywę dla tradycyjnego drewna.  

 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl