Wiodący producent parkietów drewnianych w Europie i jedne z najważniejszych graczy na świecie – Haro od ponad 150 lat udanie łączy niemiecką solidność i przywiązanie do detali z innowacyjnością, odważnym designem i rodzinnym podejściem do biznesu.

Firma odważnie promuje się jako producent najcichszych podłóg laminowanych. Dzięki zastosowaniu specjalnych powłok i impregnatów wysokiej jakości, Haro połączył trwałość, solidność i wytrzymałość z funkcją wyciszania. Z miejsca parkiety z serii Silent CT stały się międzynarodowym hitem.

Haro oferuje jednak znacznie więcej. Odporne na wilgoć parkiety dla łazienek i salonów SPA, wytrzymałe parkiety sportowe, szeroki wybór podłóg laminowanych czy wreszcie podłogi korkowe – każdy z produktów Haro to najwyższa jakość.    

 
 
 
 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl