Jeden z liderów branży parkietów drewnianych w Polsce. Holzexport od ponad dwóch dekad produkuje innowacyjne, trwałe parkiety do rozmaitych zastosowań. Jakość Holzexport potwierdziły rzesze klientów nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach europejskich.

Produkty Holzexport łączą w sobie zalety parkietu klasycznego – piękno, trwałość i naturalność drewna, oraz paneli podłogowych – łatwość i szybkość montażu. Dzięki temu zachowujesz pełną elastyczność w formie, w jakiej układasz parkiet, a cały proces zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Do wyrobu parkietu firma używa jedynie  Oferowany przez Holzexport parkiet drewniany dwuwarstwowy charakteryzuję się naturalnym pięknem oraz wysoką jakością i trwałością. 

 
 
 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl