Drewno z Ameryki Północnej lub z Azji w Twoim domu? Ipowood oferuje szeroką i niepowtarzalną kolekcję litych parkietów drewnianych, wykonanych wyłącznie ze szlachetnych gatunków drzew egzotycznych.

Merbau, Teak czy Palisander z pewnością niewiele mówią statystycznemu Kowalskiemu. Tymczasem to azjatyckie gatunki drzew, z których pozyskuje się surowiec do paneli drewnianych. Ipowood buduje panele trwałe, solidne i o szerokiej palecie barw, właśnie dzięki wykorzystaniu egzotycznych gatunków drzew.

Szeroka oferta paneli drewnianych Ipowood z pewnością trafi do każdego zainteresowanego precyzyjnym dopasowaniem podłogi pod design wnętrza domu, mieszkania czy biura. 

 
 
 
 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl