Efektowny design połączony z walorami użytkowymi i wytrzymałością – to główne kryteria, jakimi kierujemy się przy urządzaniu naszych wnętrz. Na te potrzeby idealnie odpowiadają podłogi winylowe marki Moduleo. To wybór dla osób szukających naturalnego piękna i nieprzeciętnej jakości.

Wyjątkowe kolekcje

Panele winylowe Moduleo spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania estetyczne. Kolekcje obejmują podłogi o różnych stylach, zarówno ultranowoczesnych, jak i klasycznych. Szczególnie interesująco prezentują się panele imitujące kamień oraz drewno, które polecamy zwolennikom wnętrz urządzonych w skandynawskim lub minimalistycznym stylu. Wzory zostały naniesione w taki sposób, aby perfekcyjnie oddawały naturalną strukturę materiału, którym są inspirowane.

W kolekcjach Moduleo znajdują się panele winylowe do wszystkich pomieszczeń, w tym pokoju dziecięcego, salonu, sypialni, biura czy obiektów użyteczności publicznej. Setki fantastycznych wzorów zadowolą wszelkie gusta i pozwolą znaleźć dokładnie taką podłogę, jakiej szukasz.

Wybór podłogi na lata

Luksusowe podłogi winylowe gwarantują całkowity brak typowych problemów eksploatacyjnych. Wybierając je masz pewność, że Twoja podłoga nawet po wielu latach użytkowania pozostanie tak samo piękna, jak w dniu jej ułożenia. Panele winylowe charakteryzują się pełną odpornością na wilgoć, zadrapania i inne uszkodzenia mechaniczne. Są łatwe w czyszczeniu, bardzo ciche, a dodatkowo zapewniają izolację cieplną i bezpieczeństwo – posiadają klasę antypoślizgowości R10. Poznaj piękne kolekcje podłóg winylowych Moduleo i dokonaj mądrego wyboru.

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl