Podłogi Rockwood produkowane są wyłącznie z naturalnego drewna, dlatego poszczególne ich elementy - deski i klepki - mogą różnić się pomiędzy sobą, jak również względem zdjęć w materiałach marketingowych, odcieniem, występowaniem sęków, układem słoi oraz strukturą ziarnistą.

Naturalne zróżnicowanie może być widoczne w porównaniu finalnego produktu do prezentowanych na ekspozycji wzorców. Surowce pozyskujemy zgodnie z surowymi wymogami EUTR tylko i wyłącznie ze sprawdzonych, legalnych źródeł.

Posiadamy certyfikat FSC® oraz prawo do używania znaku Rainforest Alliance Certified™, który potwierdza pochodzenie produktu/surowca. Troska o przyrodę jest również potwierdzona certyfikatem zarządzania środowiskowego ISO 14001. Posiadane świadectwo M1 zapewnia, że oferowane produkty spełniają najwyższe normy w zakresie emisji szkodliwych substancji chemicznych.

Podłogi Rockwood spełniają najwyższe europejskie standardy jakości, które poparte zostały międzynarodowymi certyfikatami: ISO 9001, CE. Wiedzę ekspercką łączymy z możliwościami współczesnej techniki. Każdemu etapowi produkcji - począwszy od selekcji drewna, aż po powstanie finalnego produktu - towarzyszy precyzyjny system badania jakości i dodatkowa weryfikacja prowadzona przez naszych specjalistów.

Wysoka jakość podłóg potwierdzona jest 30-letnią gwarancją.

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl