Postaw na korek! Podłogi korkowe powoli, ale sukcesywnie zdobywają klientów na całym świecie. Jedną z niewielu firm oferujących podłogi z korku w Polsce jest Wicanders. Czym kora dębu korkowego zdobyła sobie popularność na całym świecie?

To przede wszystkim bardzo ekologiczny materiał (nie ścina się drzew, a jedynie pozyskuje z nich korę), dający bardzo wymierne efekty w mieszkaniu. Podłoga korkowa jest ciepła, przyjemna dla stóp niczym dywan, niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Wicanders, dzięki wprowadzaniu innowacyjnych metod w produkcji podłóg korkowych, gwarantuje ich wieloletnią trwałość i odporność na zdzieranie.

Oferta firmy Wicanders zawiera szeroką paletę dostępnych kolorów podłóg korkowych, tak by klienci mogli dopasować je do każdego rodzaju wnętrz.  

 
 
 

Design dla Ciebie

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady lub wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Partnerzy

Aktualności

08/11/2018 12 listopada salon będzie zamknięty

Informujemy, że z racji ustanowienia 12 listopada dniem wolnym od pracy, salon Multi Design będzie zamknięty. Życzymy spokojnego długiego weekendu, a na zakupy zapraszamy już we wtorek!

Czytaj więcej...
25/10/2018 Sympozjum Wyjazdowe Princ Parket dla Projektantów i Design'erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum!To była niesamowita przygoda - nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie. Wróciliśmy z Brna, z Fabryki Princ Parket. Dziękujemy za obecność i do...

Czytaj więcej...
16/10/2018 -15% na wybrane tapety i dywany w salonie!

Szczegóły u sprzedawców w salonie. 

Czytaj więcej...

Napisz do nas

Masz pytania?
Potrzebujesz porady?
Nie wiesz jaka podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?
Drzwi prawe czy lewe?

Napisz do nas!

Multi Design

SALON MULTI DESIGN

ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
salon@multidesign.com.pl