PROMOCJA MULTI DESIGN -20% na wszystkie dywany

 
Bez-nazwy-1

Chcesz znaleźć sposób na urozmaicenie wystroju wnętrza?

Czekasz na okazję? Idealnie! Od 1 maja rusza wielka promocja – wszystkie dywany w salonie Multi Design 20% taniej.

Dywany w prosty sposób są w stanie odmienić wnętrze. Podkreślają styl aranżacji, ocieplają przestrzeń i nadają jej charakteru. W doborze odpowiedniego dywanu pomoże Ci nasz wyszkolony zespół sprzedażowy działu dekoracji. Z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt do Twojego domu, czy mieszkania.

Potrzebujesz dywanu, który łatwo przewodzi ciepło i może mieć zastosowanie przy ogrzewaniu podłogowym, a jednocześnie nie chłonie wilgoci? Wybierz dywany wyprodukowane z polipropylenu – niepalnego, sprężystego włókna o dużej odporności na ścieranie.
Może marzy Ci się dywan wyjątkowo sprężysty i elastyczny? W tym przypadku na uwagę zasługują dywany akrylowe. Są one dodatkowo antyelektrostatyczne, dzięki czemu nie powodują nieprzyjemnych wyładowań.

A może wnętrze glamour – połysk i blask? Dlaczego nie! Dywany również mogą cechować się wysokim połyskiem i charakteryzować się niezwykłą gładkością. Poznaj asortyment dywanów wiskozowych.

Niezależnie od Twoich preferencji, właśnie teraz na cały asortyment dywanów 20% rabatu! O szczegóły pytaj sprzedawcę lub zapoznaj się z regulaminem.
dywan111

 

Nasz zespół w dziale dekoracji

Anna Harupa
specjalistka ds. obsługi klienta

+48 722 358 000

dekoracje@multidesign.com.pl

+48 722 358 000dekoracje@multidesign.com.pl
Katarzyna Skoczeń
specjalistka ds. obsługi klienta

+48 722 358 000

dekoracje@multidesign.com.pl

+48 722 358 000dekoracje@multidesign.com.pl