Strefa architekta wnętrz


Wszechstronność naszej oferty gwarantuje kompleksową obsługę klienta i zadowolenie poszukującego inspiracji projektanta. Nasz salon podąża za najnowszymi trendami cały czas wzbogacając swoją ofertę. Nie bez znaczenia są również dla nas upodobania i gusta naszych klientów. W obecnej chwili w salonie można zobaczyć kolekcję ponad 17 producentów drzwi, 20 producentów podłóg w całym spectrum materiałowym, jak również bardzo bogatą ofertę dekoracji.

Salon Multi Design współpracuje z biurami projektowymi, Architektami i Designer'ami.

Zainteresowanym architektom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz dostęp do niezbędnych narzędzi ( katalogów, wzorników, próbników, itp.).

Staramy się dzielić naszymi doświadczeniami i wiedzą na organizowanych przez nas szkoleniach, sympozjach i spotkaniach indywidualnych, podczas których przekazujemy informacje z zakresu oferowanych przez nas produktów i technologii.

Gwarantujemy pełne wsparcie doradcze, jak również przygotowanie pełnej oferty handlowej zgodnie z koncepcją projektu architektonicznego i preferencjami klienta.


Aktualności dla architektów

22 stycznia 2019

Sympozjum wyjazdowe Princ Parket dla projektantów i design`erów

Dziękujemy wszystkim architektom za udział w kolejnym udanym sympozjum! To była niesamowita przygoda – nie ma nic lepszego, niż zdobywanie wiedzy w tak świetnym towarzystwie.
22 stycznia 2019

Weekend z zielenią w Multi Design

Wraz z firmą JUKO Green Design serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Weekendzie z roślinnością!  Panel dyskusyjny, profesjonalne porady i dużo więcej!

Nasz zespół w dziale dekoracji

Pozostańmy w kontakcie